Visca'dan Trabzon'a cevap geldi! - Myhaber
TRABZONSPOR

Visca’dan Trabzon’a cevap geldi!

Abdullah Avcı’nın yeni sezonda mutlaka takımda görmek istediği Edin Visca konusunda çalışmalar hızlandı… Daha önce oyuncu cephesinin nabzını yoklayan Bordo-Mavililer, Başakşehir’le de ilk görüşmeyi yaptı.

Fırtına’nın yıllardır kurduğu Edin Visca hayali bu yaz gerçek olabilir… 3 senedir sürekli gündeme gelen Boşnak yıldız için Trabzonspor Yönetimi ciddi hamlelerde bulunuyor.

Teknik direktör Abdullah Avcı, 2011’de keşfedip Başakşehir’e getirdiği ve yaklaşık 6 yıl hocalığını yaptığı eski öğrencisini kadroda çok isterken; oyuncunun menajeriyle temasa geçilmişti.

10 yıldır Başakşehir forması giyen Visca, artık yeni bir maceraya yelken açmayı hedefliyor. Trabzonspor’un yanı sıra Visca’ya Fenerbahçe ve hatta diğer büyük kulüplerin de ilgisi bulunmasına rağmen Avcı kozuyla Fırtına bir adım önde gözüküyor.

Hocanın gözü yönetimde
31 yaşındaki yıldız için oldukça istekli davranan Karadeniz ekibi, Başakşehir’in de kapısını çaldı. Daha önce Visca’ya yapılan teklifleri direkt reddeden Başakşehir, bu kez “Sezon sonu konuşalım” cevabını verdi.

Eski öğrencisiyle bizzat görüşecek olan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yönetimin de her türlü fedakarlığı yapmasını bekliyor.

Tecrübeli hoca, yeni sezonda Nwakaeme-Visca kanatlarıyla hücum hattına seviye atlatmak istiyor. Avcı, Boşnak yıldızın Bakasetas gibi bir etki yaratacağını düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu