Trabzonspor’dan sağ kenar operasyonu! Gökdeniz, Burak, Barış, Efecan! - Myhaber
TRABZONSPOR

Trabzonspor’dan sağ kenar operasyonu! Gökdeniz, Burak, Barış, Efecan!

Trabzonspor sağ kenar bölgesine yerli futbolcu transfer etmek için yoğun girişimlerini sürdürüyor. 

Listesinde Antalyaspor’dan Gökdeniz Bayrakdar, Burak Kapacak, Barış Alper Yılmaz ve Efecan Karaca’yı bulunduran Bordo Mavililer hamlelerini yaptı.

GÖKDENİZ İÇİN ADIMLAR ATILDI 

Gökdeniz Bayrakdar için Antalyaspor ile ilk temas sağlanırken 3,5 milyon Euro seviyelerinde bir bonservis talep edildi. Her ne kadar bu hamle geri adım arttırsa görüşmeler devam ediyor. 

BURAK, BURSA’DA DEVAM ETMEK İSTEMİYOR

Burak Kapacak; Trabzonspor henüz teklif yapmadı. Bursaspor’un nabzı yoklandı. 45 dosyası bulunan ve bunları azaltmak için büyük mücadele veren Bursaspor yönetimi oyuncusunu satmak istemiyor. Transfer tahtası için Burak’ın satışına ihtiyaçları var ve gelen bilgilere göre Burak, Bursa’da devam etmek istemiyor. Trabzonspor’da bu konuda oldukça iştahlı.

BARIŞ İÇİN İNDİRİM BEKLENİYOR

Barış Alper Yılmaz: Trabzonspor, Barış’ı dönem daha açılmadan bizzat Keçiören Başkanından istedi. 3 milyon Euro seviyelerinde  bir bonservis bedeli koyulan Barış Alper için fiyatta indirim bekleniyor. Eğer bu talep gerçekleştirse Trabzonspor Resmi teklifle kapıyı çalacak. 

BONSERVİSİNİ ÇÖZ ÖYLE GEL EFECAN

Efecan Karaca: Abdullah Avcı devre arasında da onu çok istemişti. Oyuncu cephesiyle görüşmeler devam ediyor. Kulüp yüksek bonservis ödemek istemiyor. Oyuncu cephesi de Trabzonspor’un bu talebinin farkında, gelecekse fedakarlık yapıp gelecek.  61saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu