Trabzonspor’da gönderilecekler netleşti! - Myhaber
TRABZONSPOR

Trabzonspor’da gönderilecekler netleşti!

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı gelecek sezonun planlamasını yaptı. Gidecek isimleri belirledi. Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür’ün satışı gerçekleşirse ayrıca transfer planlaması yapılacak.

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı gelecek sezonun takımını kafasında şekillendirdi… Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür’ün kalma ihtimaline göre sağ bek ve sol bek, bir 8 numara, sol açık ile bir de forvet oyuncusu istedi. Eğer Uğurcan ile Abdülkadir beraber satılırsa bu kez ilk 11’de direkt oynayacak transfer sayısı 7’ye çıkacak. Vitor Hugo, Edgar Ie, Berat ve Bakasetas formaları garanti olan isimler.

Avcı ayrıca Erce, Kağan, Serkan Asan, Hüseyin Flavio, Trondsen, Yunus Mallı, Ekuban ve Yusuf Sarı’yı rotasyonda kullanmayı düşünüyor. Bu nedenle iyi bir teklif gelmesi durumunda Flavio, Trondsen, Yunus Mallı ve Ekuban’ın satışına sıcak bakıyor.

Abdullah Avcı’nın kadroda düşünmediği isimlerse Nwakaeme, Benik Afobe, Djaniny, Baker, Abdülkadir Parmak, Kamil Ahmet ve Hosseini. Hosseini şartları kabul ederse, Djaniny indirim yaparsa, Nwakaeme yönetimin sunduğu şartlardaki teklifi kabul ederse, Parmak’ın özrü kabul edilirse kalma ihtimalleri bulunuyor.

Yönetim Hosseini, Djaniny ve Nwaekeme’ye şu an kazandıklarının yüzde 20 daha azına denk gelen sözleşmeler teklif etti. Hosseini isterse uzayacak. Djaniny ve Nwakaeme kabul etmezse gönderilecekler.

FOUSSEINI VE ROTASYONUN DİĞER İSİMLERİ NETLEŞTİ
Trabzonspor’da rotasyonu belirleyecek oyuncular ise genç kaleciler Arda ve Kağan, Atakan, Ahmetcan, Faruk Can, Hakan Yeşil, Süleyman ve Sefa’nın yanı sıra Koray, Behlül, Ebrar, Abdürrahim, Fousseini, Anıl, Salih, Kerem ve Fıratcan’ın performansları olacak.

Avcı Uğurcan satılırsa Kayserispor’dan Doğan’ı istiyor. Arda ya da Kağan ise Erce ile beraber rotasyonda olacak. Atakan, Faruk Can, Sefa, Abdürrahim, Fousseini, Salih, Kerem ve Fıratcan’ın da gelecek sezon rotasyon oyuncusu olma ihtimalleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu