Trabzonlu Halil, Galatasaray’dan Trabzonspor’a - Myhaber
TRABZONSPOR

Trabzonlu Halil, Galatasaray’dan Trabzonspor’a

Trabzonspor’da gözler Halil Dervişoğlu transferine çevrildi. Galatasaray’da seçim ortamının kaosa dönüşmesinin ardından genç futbolcunun transferi diğer bütün transferler gibi büyük bir muammaya sürüklendi. Bordo-mavili takımın teknik patronu Abdullah Avcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile görüşerek babası Trabzonlu yıldızın işini bitirmeleri için şartların uygun olduğunu söyledi.

Trabzonspor’un gözü Galatasaray’ın yaşadığı krizi avantaja dönüştürmek… bordo-mavililerin gözü son haftalarda sarı-kırmızılı formayla herkesin gözdesi olan Halil Dervişoğlu.

Babası Trabzonlu olan Trabzonspor taraftarı Halil, Hollanda doğumlu olmasına rağmen her yaz tatilini Trabzon’a geçiriyordu.

İki sezon önce Halil’in Trabzonspor’a gelme ihtimali doğmuş ancak Brentford 3 milyon euro vererek gurbetçi oyuncuyu kadrosuna katmıştı.

Galatasaray’ın elinde Halil’in bonservisini almak için önceliği var. Ancak seçimin ertelenmesinden sonra oluşacak ortamda sarı-kırmızılıların bu hakkı kullanmayacağını düşünen Abdullah Avcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu’na, “Halil’i alalım. Galatasaray’ın şu anda transfer düşünecek hali yok” mesajını gönderdi. Ağaoğlu ise ilk başkan olduğu dönemde alamadığı Halil’in işini bitirmek için kolları sıvadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu