Doğan ve Avcı 3 forvet üzerinde çalışıyor! - Myhaber
TRABZONSPOR

Doğan ve Avcı 3 forvet üzerinde çalışıyor!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı gelecek sezon takımında görmek istediği 3 forvet ismini yönetime sundu.

Pazar günü Trabzon’dan İstanbul’a giden Abdullah Avcı burada Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Mehmet Yiğit Alp ile Ertuğrul Doğan’la bir araya geldi… görüşmenin ana gündem maddesi gelecek sezon yapılacak transferlerdi. Ancak bir karar daha alındı.

O da transfer konusunda Avcı’nın direkt olarak Doğan’la birlikte çalışması kararı alındı. Daha önce Doğan’a, “bu görevi sana vermeyi düşünüyorum” diyen Ağaoğlu, kararını Alp ve Avcı’nın olduğu toplantıda deklere etti. Avcı onayladı. Alp bu konuda Doğan’a destek olurken, son kararın Ağaoğlu’nun vermesi gerektiğinin altını çizdi.

AVCI 3 FORVET İSMİ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Edin Visca’yı takımında görmek isteyen Avcı’nın önceliği ise forvet transferi. Doğan da en iyisini yapabilmek için hocaya söz vermiş durumda.

Kenan Karaman hücum bölgesinde bir birden fazla bölgede oynamasından dolayı Avcı’nın gözdesi. Scout ekibinin “Yeni Sörloth olabilir” dediği Lys Mousset ise Avcı tarafından riskli bulundu. Muhammed Sherif ise aklına yattı.

Sherif’in Mısırlı olması. Türkiye’ye kolay adapte olabileceği düşüncesine neden oldu. Ayrıca diğer Mısırlılılar gibi Trabzonspor’u Avrupa için adım olarak kullanabileceği düşüncesi Avcı’nın ilgisini çekti.

Avcı bu arada menajerler tarafından sürekli Trabzonspor’un önüne getirilken Koita, Tetteh ve Babacar gibi isimlere sıcak bakmıyor. İstanbul’da yıllarca çalışan Avcı özellikle Koita’nın özel hayatı ve sorun çıkaran kişiliği yüzünden Senegalli’den uzak duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu