Tolga Çevik Ezgi Mola aşk mı yaşıyor

09.12.2013
Bu haber 895 kez okundu
Tolga Çevik Ezgi Mola aşk mı yaşıyor

İkili bir süredir gizli gizli görüşüyor. Tolga Çevik'in, aralarındaki yakınlaşmanın ardından Ezgi Mola'yı ekibine aldığı, yeni gösterisi 'Arkadaşım Hoşgeldin'in formatını da ona göre hazırladığı dedikodular arasında.

Haberin Galerisi Ünlü komedyen Tolga Çevik ile sık sık Nişantaşı'ndaki evinde buluşan Ezgi Mola iddiaya göre yakın arkadaşına, "Evet, büyük bir hata yaptığımı biliyorum. Çok direndim ama olmadı, evli bir adama aşık oldum. Ne yapacağımı bilmiyorum" dedi. Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge'yle evli ve iki çocuk babası olan Tolga Çevik, yeni partneri Ezgi Mola'yla geçen ay Avrupa turnesindeydi. İkili, 'Arkadaşım Hoşgeldin' gösterisiyle 1-17 Kasım arası Köln, Amsterdam, Kopenhag, Viyana, Hannover, Mannheim ve Basel'de izleyici karşısına çıktı.

TOLGA ÇEVİK'TEN YALANLAMA

Ünlü komedyen Tolga Çevik ise jet bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı. İşte Tolga Çevik'in açıklaması: Bugün ben ve ekip arkadaşım hakkında yayımlanan haber tamamen gerçek dışıdır. Bir hayal ürününden ibaret haber, gerçeği yansıtmadığı gibi, ikimizi de toplum önünde küçük düşüren iddialar içermektedir. Sahne arkadaşımla profesyonel iş ilişkimiz de, dostluğumuz da bu tip iddialarla bozulmayacak kadar güçlüdür. İlgilenenlerin bilgisine sunarım..

Şehir Rehberi

al paylaş
Servis Rehberi
oto aksesuar regülatör